Спільна мета об`єднує, здавалось би, непримиренних ворогів.
У неділю, 9-го березня, відбудеться товариська гра між командами вболівальників одеського «Чорноморця» та львівських «Карпат». Матч єдності, як назвали його любителі футболу, пройде на стадіоні тренувальної бази ФК «Чорноморець» у Совіньоні і почнеться о 14-00.
Оскільки рішення про цю гру було прийнято лише сьогодні, її проведення на полі стадіону «Чорноморець» виявилося неможливим. На газоні головної футбольної арени Одеси ведуться спеціальні агротехнічні заходи, - повідомляє chernomorets.odessa.ua.
Нагадаємо, що у зв'язку з останніми подіями в країні, ультрас усіх клубів Прем'єр-ліги оголосили перемир'я. А 2 березня відбувся перший матч єдності між ультрас «Динамо» та «Шахтаря» на полі НСК «Олімпійський».
Як бачимо, в українському футболі з'являється нова традиція проводити матчі єдності між ультрас угруповуваннями непримиренних суперників.
Назріває питання: чи побачимо ми найближчим часом матч єдності між ультрас дніпропетровського «Дніпра» та харківського «Металіста»?