В Одесі буде проведено матч єдності між вболівальниками «Чорноморця» і «Карпат»

Футбол України 5 Березня, 16:18 754
В Одесі буде проведено матч єдності між вболівальниками «Чорноморця» і «Карпат»     | 19-27
Спільна мета об`єднує ворогів.

Спільна мета об`єднує, здавалось би, непримиренних ворогів.

У неділю, 9-го березня, відбудеться товариська гра між командами вболівальників одеського «Чорноморця» та львівських «Карпат». Матч єдності, як назвали його любителі футболу, пройде на стадіоні тренувальної бази ФК «Чорноморець» у Совіньоні і почнеться о 14-00.

Оскільки рішення про цю гру було прийнято лише сьогодні, її проведення на полі стадіону «Чорноморець» виявилося неможливим. На газоні головної футбольної арени Одеси ведуться спеціальні агротехнічні заходи, - повідомляє chernomorets.odessa.ua.

Нагадаємо, що у зв'язку з останніми подіями в країні, ультрас усіх клубів Прем'єр-ліги оголосили перемир'я. А 2 березня відбувся перший матч єдності між ультрас «Динамо» та «Шахтаря» на полі НСК «Олімпійський».

Як бачимо, в українському футболі з'являється нова традиція проводити матчі єдності між ультрас угруповуваннями непримиренних суперників.

Назріває питання: чи побачимо ми найближчим часом матч єдності між ультрас дніпропетровського «Дніпра» та харківського «Металіста»?