Віктор Циганков: «Напевно, такого від Шапаренка ніхто не очікував, в тому числі, і він сам»

Динамо Київ 1 Квітня, 18:50 638
Віктор Циганков: «Напевно, такого від Шапаренка ніхто не очікував, в тому числі, і він сам» | 19-27
Півзахиснику «Динамо» Віктору Циганкову у виїзному матчі з «Маріуполем» вдалося відзначитися забитим м'ячем.

Після гри наш футболіст поділився своїми враженнями:

- Для нас це був принциповий матч, адже напередодні стільки неприємного було сказано на адресу «Динамо» за межами футбольного поля. Тож, вважаю, сьогодні ми були просто зобов'язані вигравати. Вітаю команду і наших уболівальників з цією перемогою.

- Особливі напутні слова перед грою від тренера і президента звучали?

- Так, але насправді тут не потрібно було нічого говорити - всі все прекрасно розуміли.

- Чи відчували додаткову відповідальність, коли до вас перейшла капітанська пов'язка?

- Я вже говорив, що для мене це велика честь і відповідальність бути капітаном «Динамо» Київ. Сьогодні потрібно було показувати свої лідерські якості всій команді, а не лише мені. У другому таймі ми додали і, вважаю, заслужено перемогли.

- А що не вдавалося до перерви?

- Напевно, не прокинулися. Потрібно було агресивніше починати. А так, небезпечні моменти і голи почали виходити тільки після перерви. Після збірної завжди важко перебудовуватися, але головне, що сьогодні ми все-таки завоювали три очки.

- Чи очікували такого красивого гола від Шапаренко?

- Напевно, такого ніхто не очікував, в тому числі, і він сам. Але я вітаю Миколу з дебютним м'ячем за «Динамо» в офіційних матчах. Сподіваюся, це не останній його м'яч.