«Гент» без Яремчука переконливо обіграв «Андерлехт» з Теодорчиком

Світовий футбол 1 Квітня, 20:50 652
«Гент» без Яремчука переконливо обіграв «Андерлехт» з Теодорчиком | 19-27
У чемпіонаті Бельгії «Гент» на виїзді зумів обіграти «Андерлехт» з рахунком 2:0.

У першому турі раунду плей-офф чемпіонату Бельгії «Андерлехт» приймав «Гент». Роман Яремчук не міг допомогти своїй команді через пошкодження.

Гості одразу заволоділи ініціативою, проте реалізувати свій шанс у першій половині зустрічі не змогли.

На 47-й хвилині Деягере таки відкрив рахунок у матчі. Наприкінці поєдинку Кубо не реалізував пенальті, але вдало зіграв на добиванні.

«Гент» та «Андерлехт» мають по 28 очок та ділять 2 та 3 сходинку турнірної таблиці.

Чемпіонат Бельгії, 1 тур раунду плей-офф

«Андерлехт» 0:2 «Гент»

Голи: Деягере, 47, Кубо, 85

Нереалізований пенальті: Кубо, 85