Колишній фінський півзахисник київського «Динамо», а зараз - казанського «Рубіна» Роман Єременко розповів, що вірить в те, що напруга в Україні незабаром спаде.
«Я сподіваюсь і вірю, що все заспокоїться. Коли в людей стріляли, були дуже важкі дні.
Звичайно, зараз ситуація заспокоїлася в Києві, але не в Криму і на Сході», - цитує Єременко Tribuna.com, посилаючись на Ілта-Sanomat.