Роман Єременко: «Сподіваюсь, в Україні все налагодиться!»

Динамо Київ 5 Березня, 22:01 1030
Роман Єременко: «Сподіваюсь, в Україні все налагодиться!»  | 19-27
Колишній фінський півзахисник київського «Динамо» розповів, що вірить в те, що напруга в Україні незабаром спаде.

Колишній фінський півзахисник київського «Динамо», а зараз - казанського «Рубіна» Роман Єременко розповів, що вірить в те, що напруга в Україні незабаром спаде.

«Я сподіваюсь і вірю, що все заспокоїться. Коли в людей стріляли, були дуже важкі дні.

Звичайно, зараз ситуація заспокоїлася в Києві, але не в Криму і на Сході», - цитує Єременко Tribuna.com, посилаючись на Ілта-Sanomat.