«Шахтар» - «Динамо»: на матч вже продано більше 10 тисяч квитків

Динамо Київ 4 Квітня, 19:57 818
«Шахтар» - «Динамо»: на матч вже продано більше 10 тисяч квитків | 19-27
Начальник відділу продажів ФК «Шахтар» Олександр Мурадов розповів про інтерес публіки до поєдинку 27 туру УПЛ «Шахтар» - «Динамо».
«У касах та в наших інших каналах продажу ми бачимо значне зростання: на сьогоднішній день продано більше 10 тисяч квитків. На цей матч ми очікуємо повний стадіон.

Крім того, будуть проведені декілька акцій, приурочених до майбутнього поєдинку. Найголовніша акція спрямована на підтримку дитячого футболу в Харкові: кожна людина, яка купить квиток на футбол, зробить свій внесок у розвиток дитячого футболу. З кожного проданого квитка п'ять гривень піде на покупку м'ячів для дітей, які займаються футболом в Харкові.

Для кожної групи уболівальників у нас є свої пропозиції. Для дітей і їх батьків є окремий сектор з ігровим майданчиком. Для студентів – спеціальні промопропозиції і знижки. Для кожної групи уболівальників у нас є щось цікаве», – розповів Мурадов в ефірі телеканалу «Футбол 1».


Матч «Шахтар» - «Динамо» відбудеться у суботу, 14 квітня на ОСК «Металіст» у Харкові.