За використання гравцем дніпропетровського "Дніпра" Денисом Бойком піротехнічного засобу після закінчення матчу 7-го туру чемпіонату України з донецьким "Шахтарем" 25 серпня 2013 року футболіста оштрафовано на 25 тисяч гривень.
Нагадаємо, Дениса Бойка, в липні 2013 року, було відданоз "Динамо" Київ на рік в оренду до дніпропетровського "Дніпра".