Олег Блохін: «Якщо скажуть, ми будемо готові летіти до Одеси»

Динамо Київ 6 Березня, 09:28 1386
Олег Блохін: «Якщо скажуть, ми будемо готові летіти до Одеси»     | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін розповів про те, як впливає тривала вимушена ігрова пауза на гравців команди.

Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін розповів про те, як впливає тривала вимушена ігрова пауза на гравців команди.

- Чим раніше почнемо, тим краще. - Інша річ, що відповідати я беруся виключно за спортивну сторону справи - за безпеку команд та вболівальників несуть відповідальність зовсім інші люди. Вони і повинні давати гарантії.

Але самі посудіть: футболісти, які всю зиму готувалися до весняної частини сезону, зараз позбавлені ігрової практики. А у мене в команді чимало збірників, які поїдуть на чемпіонат світу.

- Той факт, що два ключові весняні протистояння «Динамо» - «Шахтар» і «Динамо» - «Чорноморець» були перенесені на невизначений термін, для вашої команди плюс чи мінус?

- Я би взявся судити про це, зігравши з гірниками і одеситами в заплановану і в нову дату. А міркувати про це гіпотетично сенсу немає.

- Непроста ситуація в «Металісті» здатна вплинути на визначення фаворита у вашій кубковій парі з харків'янами?

- Ніякого впливу вона не зробить. У відставку пішов головний тренер, але ж гравці, за винятком Марко Девіча, залишилися на місці.

- Якою мірою обстановка позначилася на результатах ваших матчів із «Валенсією»?

- Напряму вона вплинула на результат першої зустрічі, яку в форс-мажорній ситуації довелося проводити на Кіпрі. Зіграй ми в Києві, рахунок міг бути зовсім іншим.

- Як капітан «Динамо» Олександр Шовковський реагує на події в країні, ми знаємо з його інтерв'ю і публікацій в соціальних мережах. А якою мірою впливає ситуація на решту колективу?

- Напевно, було б краще запитати про це самих футболістів, адже зараз у моєму розпорядженні від сили півдесятка гравців основної обойми. Решта роз'їхалися по збірних. Але погрішив би проти істини, сказавши, що психологічно обстановка ніяк на них не відбивається.

- До речі, про збірну: у вас є відповідь, чи варто було їй грати в четвер з американцями на Кіпрі?

- Питання до федерації. Чесно кажучи, про те, що таке питання взагалі було поставлене на порядок денний, дізнався із запізненням. Був зайнятий проблемами власної команди.

- Одна з них, кажуть, полягає в тому, що за провідними гравцями «Динамо» вишикувалися в чергу європейські клуби...

- Не раз казав - і можу повторити знову: якщо наш футболіст бажає змінити клуб, нехай приходить до президента з конкретними пропозиціями, а ще краще - з точною сумою, яку за нього готові заплатити. Тоді й з'явиться привід для обговорення. А поки жоден наш гравець подібною можливістю не скористався.

- рестарту сезону не наштовхував на думку відвезти команду на ще один збір?

- По-перше, ми цієї зими і так налітали понад міру. А, по-друге, чекаємо рішення виконкому федерації, яка відбудеться в четвер: якщо нам скажуть, що матчі чемпіонату відновляться вже в кінці цього тижня, ми будемо готові летіти до Одеси на поєдинок з «Чорноморцем»...