У приміщенні колишнього клубного фан-шопу «Шахтаря» в центрі Донецька на бульварі Пушкіна готується відкриття нового магазину, повідомляє «Обозреватель».
У будівлі, яка давно стоїть порожньою, проводяться ремонтні роботи. Нещодавно була змінена вивіска - тепер магазин буде називатися «Донецький сувенір». Судячи з усього, тут планують продавати атрибутику так званої «ДНР».
А ось як фан-шоп «Шахтаря» виглядав раніше: