Хачеріді: «Не дали супернику нічого створити»

Динамо Київ 6 Березня, 10:06 1120
Хачеріді: «Не дали супернику нічого створити»    | 19-27
Захисник збірної України прокоментував перемогу своєї команди у матчі зі збірною США (2:0).

- У них всі гравці грають в Європі. Хороша команда, має високих нападників, але ми нічого не дали їм створити. Зіграли на нуль – це добре, - цитує Хачеріді канал «Футбол 1».