Тимощук: «Дуже приємно перемогти»

Динамо Київ 6 Березня, 10:23 696
Тимощук: «Дуже приємно перемогти»  | 19-27
Гравець «Зеніта» поділився враженнями після перемоги над збірною США (2:0).

- Дуже приємно перемогти, тим паче ми знаємо, що збірна США практично завжди грає в фінальних частинах чемпіонатів світу. Дивилися їхні матчі - досить хороша команда, до того ж с Юргеном Клінсманном я давно знайомий, мені, на жаль, не вдалося з ним попрацювати, але у нас залишились хороші відносини, - цитує Тимощука канал «Футбол 1».