- Я дуже радий, що потрапив у такий великий клуб, як
«Динамо». Радий, що поруч зі мною зараз сидить тренер високого рівня, який
також був легендарним гравцем. Упевнений, що багато чому навчуся у Олега
Блохіна. Сподіваюся, що за ті п'ять років, на які розрахований мій контракт,
принесу чимало користі київському«Динамо».
- Під час процесу переговорів ви заявили, що, якщо не
перейдете в «Інтер», то залишитеся в «Базелі». Але вже через тиждень ви підписали
контракт з «Динамо». Що вплинуло на ваше рішення?
- Я і раніше знав, що «Динамо» Київ - великий клуб. До того
ж, у «Динамо» було конкретна пропозиція, і вони дуже хотіли мене підписати.
Мені Берислав Станоєвич дуже багато розповів про клуб, але коли я приїхав сюди,
я побачив на власні очі, що це дійсно великий клуб, де все організовано на
найвищому рівні. Тому я не шкодую, що перейшов сюди.
- Александар, досвід адаптації в іншій країні і команді
(перехід з «Аустрії» у «Базель») допоможе вам швидше адаптуватися в «Динамо»?
- Справді, цей досвід мені допомагає. Але мені тут і так
дуже просто. Мені у всьому допомагає Берислав, а також хорватські легіонери
«Динамо» - Віда, Вукоєвич та Кранчар. З нетерпінням хочу якомога швидше вивчити
російську мову, щоб вільно спілкуватися з усіма іншими партнерами, які мене
дуже тепло прийняли.
- Чи розумієте зараз російську мову без
перекладача?
- Звичайно, вонасхожа на сербську. Багатьох слів я не розумію,
проте вже зараз знаю 10-12 слів, пов'язаних з футболом. Сподіваюся, що скоро
вивчу мову, і вже через 3-4 місяці буду спілкуватися з вами російською.
- Чи встигли ознайомитися з інфраструктурою «Динамо»? Можете
порівняти її з інфраструктурою «Базеля»?
- Берислав мені показав обидва стадіони - НСК «Олімпійський»
та «Динамо», а також базу, тренувальні поля, спортивний зал. Я дуже задоволений
умовами тут. Звичайно, скромну інфраструктуру «Базеля» не порівняти з тією, яка
є у «Динамо».
- Які у вас враження про Київ?
- Звичайно, Київ дуже красиве місто. Дуже радий, що тепер живу в такому місті. Дівчата в Києві
теж дуже гарні. Але зараз всі мої думки тільки про футбол - про те, щоб швидше
адаптуватися і заслужити місце в основному складі.
- Вирішили вже побутові питання? Чи знаєте, хто ваш сусід по
кімнаті на базі?
- Я буду ділити кімнату з Денисом Гармашем. Я дуже багато
про нього чув. Дуже шкода, що він травмувався. З нетерпінням чекаю його
одужання.
- Хто з гравців «Динамо» вам запам'ятався по матчу, в якому
ви у складі Австрії грали з Україною?
- Звичайно, я знав багатьох гравців і раніше, але пам'ятаю,
що під час передматчевої установки тренери нас просили звернути особливу увагу
на Ярмоленка і Хачеріді.
- Скільки валіз ви взяли з собою в Київ?
- Узяв із собою всього дві валізи. З часом привезу ще кілька з речами.
- Ваші конкуренти за місце в основному складі - Хачеріді та
Віда. Як плануєте боротися за місце в складі?
- Конкуренція в «Динамо» справді дуже велика, але це тільки
на користь команді. Неважливо, хто буде грати. Найголовніше - щоб «Динамо»
стало чемпіоном України.