Як динамівці відзначали Великдень

Динамо Київ 8 Квітня, 17:56 1012
Як динамівці відзначали Великдень | 19-27
Сьогодні динамівці щедро ділилися святковими фото та вітали всіх із Великоднем.

Віктор Циганков провів святковий день із родиною - батьками та сестрою.


Віталій Буяльський із дружиною Аліною та донечкою ходили святити паски до Видубицького монастиря.

А Артем Бєсєдін у великій компанії друзів виїхав на природу.


Денис Бойко обмежився словесним вітанням із Великоднем:

Як і бразилець Жуніор Мораєс, який написав привітання російською мовою:

Родина Миколи Морозюка завітала до Володимирського собору.

Хорват Йосип Піварич, який відзначив католицький Великдень тиждень назад, сьогодні навідався до костьолу Святого Миколая.

А словенець Бенджамін Вербич провів цей день у Межигір'ї.