- З якої причини розлучилися з Віктором Леоненко? Через тиск зверху?
- Це хибна думка. Він самостійно зробив вибір, його ніхто не виганяв.
Навпаки, навіть після всіх цих перипетій у нас був знаковий матч «Шахтар» - «Динамо», і «Профутбол» запропонував йому повернутися в ефір. Але він зробив свій вибір на користь ТК «Україна». Ми не розлучилися недоброзичливцями або ворогами. Просто розійшлися.
- Як змінилися рейтинги «Профутбол» після відходу Леоненка?
- Вони не змінилися. У середньому «Профутбол» дивиться 5% аудиторії. Найбільша глядацька аудиторія була після знаменитого матчу «Дніпро» - «Металіст», коли вимкнулося світло - в той момент вона становила 3 мільйони людей (9% глядачів). Наш рекорд! Зазвичай дивиться до 2 мільйонів. Буває менше, буває більше, залежно від цікавинки туру, подій, скандалів і гостей в студії.
- Чи правда, що Вацко міг перейти на «плюси» після періоду роботи в «Карпатах», а «Футбол» перехопив?
- Правда, він міг перейти до нас. Йому зробили пропозицію, фінансово вона було аналогічною тій, що і у телеканалу «Футбол». Але Вітя сам подзвонив мені, сказав, що радий запрошенню, але оскільки він до цього працював з хлопцями на ТК «Футбол», то вирішив повернутися туди. Це було його рішення. Вони не перехоплювали його в прямому сенсі. Він зробив свій вибір, йому зручніше, комфортніше працювати з ними.
- Багато хто цікавляться: чому Саша Лобода не з'явилася в програмі в бікіні на честь порятунку «Говерли», як обіцяла? Заборонили?
- Я не забороняв безпосередньо, а просто висловив свою думку - не вважаю за потрібне це робити в самому проекті в прямому ефірі. «Профутбол» - серйозна аналітична програма, і це не відповідає її формату. Все, що за межами проекту - в соціальних мережах, в особистих цілях - ніяких проблем, це її справа. Всередині програми вихід у бікіні для мене не є можливістю просування і не додає нам як серйозній програмі якихось плюсів, - сказав Щербачов.