Іван Яремчук: «Дати б Гармашу гарненько по одному місцю»

Динамо Київ 10 Квітня, 12:41 832
Іван Яремчук: «Дати б Гармашу гарненько по одному місцю» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Денис Гармаш заслуговує на копняка за свої сперечання з арбітрами.

Про це сказав гравець Динамо 80-х Іван Яремчук.

«Я вас прошу. Навколо цього футболіста більше розмов, ніж в його грі конструктиву. Він постійно кудись влізе, постійно на контакті з арбітром, та й суперниками. А замість цього потрібно займатися своєю справою. Дати б йому гарненько по одному місцю. Так, схоже, нікому цього зробити», - цитує Яремчука sport.ua.