На 21-й хвилині зустрічі лайнсмен зафіксував положення поза грою у Феррейри, але той продовжив рух з м'ячем, після чого вибив його високо вгору в напрямку трибуни. Це неспортивну поведінку має бути покараний жовтою карткою.
Якби Феррейра отримав попередження, він би пропустив матч з «Динамо», так як до цього він заробив в сезоні 3 жовті. Згідно з регламентом УПЛ, четверта жовта автоматично дискваліфікувала б його на один матч.
Головним арбітром зустрічі був Юрій Можаровський.
Нагадаємо, «Шахтар» зіграє з «Динамо» 14 квітня.