Комітет арбітрів ФФУ: Феррейра повинен був отримати жовту в матчі з «Вересом» і пропустити гру з «Динамо»

Динамо Київ 10 Квітня, 13:00 1105
Комітет арбітрів ФФУ: Феррейра повинен був отримати жовту в матчі з «Вересом» і пропустити гру з «Динамо» | 19-27
Комітет арбітрів ФФУ прокоментував епізод в матчі «Верес» - «Шахтар», коли нападник гірників Факундо Феррейра вибив м'яч на трибуни після свистка арбітра.

На 21-й хвилині зустрічі лайнсмен зафіксував положення поза грою у Феррейри, але той продовжив рух з м'ячем, після чого вибив його високо вгору в напрямку трибуни. Це неспортивну поведінку має бути покараний жовтою карткою.

Якби Феррейра отримав попередження, він би пропустив матч з «Динамо», так як до цього він заробив в сезоні 3 жовті. Згідно з регламентом УПЛ, четверта жовта автоматично дискваліфікувала б його на один матч.

Головним арбітром зустрічі був Юрій Можаровський.

Нагадаємо, «Шахтар» зіграє з «Динамо» 14 квітня.