Вранці 11 квітня «оранжево-чорні» провели півторагодинне тренування на НТК імені Баннікова. Після розминки гравців поділили на групи: захисники під керівництвом Паулу Фонсеки працювали над синхронністю в обороні, а півзахисники і нападники разом з Нуну Кампушем відпрацьовували дії в атаці.
Наприкінці сесії команда приділила час тактичним вправам. Додамо, що Марлос займався індивідуально, його повернення в загальну групу очікується завтра, - інформує shakhtar.com.
Центральний поєдинок 27-го туру української Прем'єр-ліги «Шахтар» – «Динамо» відбудеться 14 квітня о 17:00 на ОСК «Металіст» у Харкові.