Генеральний директор «Чорноморця» Сергій Керницький прокоментував рішення відновити проведення матчів прем'єр-ліги України 15 березня.
«Ми вважаємо, що поспішати з відновленням чемпіонату не варто. У тій же Одесі зараз немає гарантій безпеки. На жаль, але є ще групи людей, які вигукують «жідоморец», «жиди». І немає ніяких гарантій, що на стадіоні не з'явиться така людина, як в роликах на YouTube, яка бігає з автоматом», - сказав Керницький в ефірі телеканалу «Футбол 1».