Вболівальники «Динамо» вже відзначили в соцмережах, що провокація не дуже вдала, оскільки всі пам'ятають, що той сезон (2015/2016), незважаючи на всі подібні старання донеччан, закінчився повним тріумфом динамівців, а сам Степаненко після цієї провокації довго валявся на газоні , тримаючись за ніжку.
