Фанати «Шальке» - проти зустрічі команди з Путіним: «Він грубо порушив суверенітет України»

Динамо Київ 6 Березня, 17:32 1170
Фанати «Шальке» - проти зустрічі команди з Путіним: «Він грубо порушив суверенітет України»     | 19-27
Вболівальники «Шальке» написали відкритий лист, адресований наглядовій раді клубу, з проханням запобігти зустрічі футболістів німецького клубу з президентом Росії Володимиром Путіним.



Раніше голова наглядової ради «Шальке» Клеменс Теніс заявив, що Путін найближчим часом може зустрітися з гравцями клубу з Гельзенкірхена. Фанати виступили проти цієї ініціативи у зв'язку з напруженими відносинами між Росією і Україною.

"Ми просимо, щоб ви не надавали можливість Путіну зустрітися з командою і хочемо переконатися, що «Шальке» публічно дистанціюється від Володимира Путіна.

"Шальке» грунтується на демократичних поглядах, і свобода слова дуже цінується нами. Ми не повинні вести себе як «болонки деспота», намагаючись облагородити його візит. Володимир Путін грубо порушив суверенітет України», - йдеться в листі вболівальників, опублікованому в фанатському журналі Schalker Markt.

Теніс, відповідаючи в інтерв'ю Ruhr Nachrichten на цей лист вболівальників, в свою чергу зауважив, що «одне ніяк не пов'язано з іншим. Політику та економічні відносини слід розділяти, як це завжди було у відносинах німецьких і російських компаній».

Повідомляється, що «Шальке», спонсорований «Газпромом» з 2007 року (контракт розрахований до 2017 року) отримує 15 мільйонів євро на рік від російської компанії.