Олександр Бойцан: «Не факт, що «Таврія» відновить участь у чемпіонаті України 15 березня»

Футбол України 6 Березня, 19:20 772
Олександр Бойцан: «Не факт, що «Таврія» відновить участь у чемпіонаті України 15 березня»     | 19-27
Генеральний директор сімферопольської «Таврії» Олександр Бойцан прокоментував інформацію про відновлення чемпіонату України 15 березня.

«Перед початком засідання у федерації футболу України з питання відновлення чемпіонату України позиція «Таврії» була така, що ми були готові до того, щоб продовжити змагання. Однак, у той же час ми не відірвані від того, що відбувається в Україні і зокрема в Криму. Зараз ситуація змінюється навіть не кожну годину, а кожну хвилину. Якраз після того, як було прийнято рішення про відновлення чемпіонату 15 березня, у Верховній Раді Криму було оголошено про приєднання Криму до Російської Федерації. Тому поки можу сказати, що після повернення в Сімферополь ми будемо радитися з керівництвом клубу і приймати рішення. Зараз у Києві нам повідомили, що у СБУ та МВС зворотного зв'язку з Кримом немає, тому, очевидно, доведеться радитися і з новою владою. І тільки потім можна буде говорити про подальшу долю «Таврії» у чемпіонаті України.

На жаль, обстановка в регіоні зараз така, що ризикувати життям футболістів я не можу. У нас багатонаціональна команда і проводити матч 15 березня просто небезпечно і нерозумно. Тільки після всіх консультацій з керівництвом та інвесторами клубу, які вкладають у нього гроші, буде прийнято рішення про подальші кроки «Таврії» і про те, коли команда повернеться зі зборів у Туреччині»