Новачок казанського «Рубіна» та форвард збірної України Марко Девіч відповів на декілька запитань кореспондента «БІЗНЕС Online» Айрата Нігматулліна перед участю в своєму першому тренуванні у складі нової команди на зборі в турецькому Бєлєку.
- Марко, вам вдалося відзначитися за збірну в переможному матчі проти США (2:0). В якому настрої приїхали в розташування «Рубіна»?
- Все добре. Хочу скоріше почати грати в складі своєї нової команди.
- Уже в неділю на казанців чекає важливий матч у Махачкалі...
- Усі матчі важливі. Згодні?
- Чи знайомі особисто з кимось із нових партнерів?
- Трохи з Романом Єременко, грали один проти одного в чемпіонаті України.
- І не можу вас не запитати про ту політичну ситуацію, яка зараз склалася в Україні.
- Ми всі дуже переживаємо. Дуже хочу, щоб було знайдено вірне рішення ситуації. Росіяни з українцями - такі ж брати, як і з сербами. Я не уявляю, що вони можуть воювати один з одним.