НСК «Олімпійський» та «Арена Львів» готові прийняти матчі «Таврії»

Динамо Київ 6 Березня, 21:19 969
НСК «Олімпійський» та «Арена Львів» готові прийняти матчі «Таврії»   | 19-27
Керівництво концерну «Спортивні арени України» висловило готовність провести матч сімферопольської «Таврії» проти київського «Динамо» на столичному «Олімпійському», а поєдинок проти львівських «Карпат» - на «Арені Львів».



Нагадаємо, сьогодні ФФУ прийняла рішення відновити чемпіонат України 15 березня. Згідно з календарем, поєдинки «Таврії» проти «Динамо» (15 березня) і «Карпат» (19 квітня) мають відбутися в Сімферополі, але через військове вторгнення Росії до Криму ці матчі опинилися під особливою загрозою.

«Обидві наші арени технічно повністю підготовлені, і ми гарантуємо безпеку під час проведення матчів. Заради продовження сезону навіть самі ультрас готові допомогти у забезпеченні безпеки на стадіонах. Більше того, державні арени готові прийняти при необхідності будь-який матч, який не зможе пройти в запланованому місці», - заявив гендиректор «Спортивні арени України» Сергій Симак