Нагадаємо, сьогодні ФФУ прийняла рішення відновити чемпіонат України 15 березня. Згідно з календарем, поєдинки «Таврії» проти «Динамо» (15 березня) і «Карпат» (19 квітня) мають відбутися в Сімферополі, але через військове вторгнення Росії до Криму ці матчі опинилися під особливою загрозою.
«Обидві наші арени технічно повністю підготовлені, і ми гарантуємо безпеку під час проведення матчів. Заради продовження сезону навіть самі ультрас готові допомогти у забезпеченні безпеки на стадіонах. Більше того, державні арени готові прийняти при необхідності будь-який матч, який не зможе пройти в запланованому місці», - заявив гендиректор «Спортивні арени України» Сергій Симак