«Іноземці, взагалі-то, до цього не звикли. Коли вони дивилися новини, то трохи злякалися і сказали, що, мовляв, в таких умовах ми працювати не хочемо, давайте шукати компроміс, щоб ніхто не саботував, ніхто не виїжджав. Щоб не ставити хлопців перед якимось складним вибором, було прийнято рішення їхати на збір, щоб продовжувати готуватися. Все-таки готуватися і тримати себе у формі потрібно», - цитує Калиниченко телеканал «Дощ».
Прокоментував гравець інформацію про небезпеку відновлення матчів УПЛ: «Весь цей сир-бор побудований на суцільних провокаціях. Для людей, які влаштовують ці провокації, футбольні матчі - це як малина. Це велике скупчення людей, де можна розвернутися. Що завгодно може статися, і тому зараз доцільно дати паузу».
За словами спортсмена більшість жителів Криму не хочуть жити в Росії: «Ніяких рухів тіла в бік Росії, принаймні в Сімферополі, не було. Тільки окремі, локальні, провокаційні речі. Можуть прапори десь українські познімають і російські повісити. Я не бачу таких настроїв в Криму, що Крим хоче приєднатися до Росії. Всі хочуть стабільності, спокою, миру, ніхто не хоче ніяких різких рухів робити».