Як стало відомо Tribuna.com, екс-президент харківського «Металіста» Олександр Ярославський відвідає матч «Шахтар» - «Динамо», який пройде на ОСК «Металіст» 14 квітня. Ярославський з'явиться на футбольному матчі вперше після тривалої перерви.
Також з трибун за подіями на полі буде спостерігати головний тренер збірної України Андрій Шевченко та президент ФФУ Андрій Павелко.
Окрім того, матч «Шахтар» - «Динамо» стане першою грою, яку відвідає новий президент УПЛ Томас Грімм.