Ярославський відвідає матч «Шахтар» - «Динамо»

Динамо Київ 13 Квітня, 17:09 660
Ярославський відвідає матч «Шахтар» - «Динамо» | 19-27
Протистояння в Харкові «Шахтаря» і «Динамо» відвідають багато VIP-гостей.

Як стало відомо Tribuna.com, екс-президент харківського «Металіста» Олександр Ярославський відвідає матч «Шахтар» - «Динамо», який пройде на ОСК «Металіст» 14 квітня. Ярославський з'явиться на футбольному матчі вперше після тривалої перерви.

Також з трибун за подіями на полі буде спостерігати головний тренер збірної України Андрій Шевченко та президент ФФУ Андрій Павелко.

Окрім того, матч «Шахтар» - «Динамо» стане першою грою, яку відвідає новий президент УПЛ Томас Грімм.