«Коли суперник виграє 5:1, його можна тільки привітати. Але мені все одно сподобалося, як команда відреагувала на поразку на Енфілді. Не будемо забувати, що ми вдома забили не один, а два м'ячі. Один не був зарахований через офсайд, якого не було».«У Лізі чемпіонів важливо все, будь-яка деталь. В цілому, цей розіграш склався для Сіті краще, ніж попередній».
«Оскільки ні Сіті, ні Барса не вийшли в півфінал, то далі будуть вболівати за «Баварію», - цитує Гвардіолу Marca.
Пеп Гвардіола тренував «Баварію» в 2013-16 роках і за цей час тричі вигравав Бундеслігу, а ось в Лізі чемпіонів не доходив далі півфіналу.
У поточному розіграші мюнхенський клуб в півфіналі знову зіграє з «Реалом». Другу пару складуть «Ліверпуль» і «Рома».