Юрій Шелепницький
(Екс-гравець Чорноморця)
1:1
- Цього разу я чекаю від Шахтаря і Динамо дуже хорошого футболу. У киян є реальний шанс загострити інтригу в чемпіонаті України. Хоча, мені здається, якщо гірники навіть і оступляться в класико, навряд чи потім віддадуть золото головному конкуренту.
З огляду на те, в якій приголомшливій формі знаходиться Шахтар, мені здається, що майбутній матч завершиться внічию - 1:1. Динамо, звичайно, використовує свої козирі, і не стане лізти на рожен. Гірникам нічого скаржитися, мовляв, кияни закриваються, не дають грати, залишаються за лінією м'яча ... Якщо ви лідери, то зобов'язані показати свою гру - атакувати і забивати, а якщо і Шахтар закриється, то буде 0:0. Нульового рахунку, до речі, цілком можна очікувати. Не виключений варіант, коли ніхто не захоче ризикувати.
Біло-синім, звичайно, буде важко в цьому поєдинку, але Динамо - топ-клуб, лідери якого - Циганков, Бесєдін, та й Вербич, який ще не встиг повноцінно адаптуватися, повинні вирішувати результат зустрічі.
Петро СЛОБОДЯН
(Екс-гравець Динамо)
2:3
- Думаю, і Шахтар, і Динамо не змінять себе, і продемонструють яскравий футбол, який ми бачимо у виконанні лідерів нашого футболу навесні цього року. У Харкові буде рубка, матч, який вирішить долю чемпіонату.
Упевнений, Динамо виграє. У киян зараз на пік своєї форми вийшла ціла група молодих футболістів. Чекаю в майбутньому поєдинку чогось особливого від Циганкова і Бесєдіна, які поведуть за собою інших. Шкода, що не зможе зіграти Шапаренко. Я багато бачив на своєму віку, і вже зараз можу сказати: ці хлопці готові до вирішальних битв. Втім, гра покаже...
Мені здається, матч Шахтар - Динамо буде результативним. Щоб перемогти, грандам українського футболу доведеться забивати. Вважаю, що тренерському штабу киян потрібно довіритися Мораєсу, незважаючи на чутки про його контактах з Шахтарем. Мораес буде намагатися і може забити гірникам.
Михайло СОКОЛОВСЬКИЙ
(Екс-гравець Шахтаря)
2:1
- У цьому сезоні в чемпіонаті України один лідер - Шахтар. Гірники, після того, як завершили свій шлях у Лізі чемпіонів, повністю зосередилися на виступі на внутрішній арені. Для Динамо це не дуже добре, оскільки команда Паулу Фонсеки не втрачає очки в матчах з такими командами, як Зоря, Верес і іншими...
Відрив від киян в шість очок дозволить Шахтарю вийти на гру розкутим. Погода і якісний газон ОСК Металіст, вважаю, також на стороні гірників, точніше бразильців, які саме зараз зможуть видати феєричний футбол. Долю матчу, думаю, вирішать голи Феррейри і Марлоса. Складно гостям буде стримати також Тайсона.
Чи зможуть щось протиставити Шахтарю молоді динамівці? Не сперечаюся, Циганков та інші хлопці демонструють хороший футбол, але, як показали матчі Ліги Європи - з грецьким АЕКом і Лаціо, до серйозних битв таланти Динамо поки не готові. Тому віддам невелике перевагу Шахтареві.