Данський менеджер харківського «Металіста» Франк Арнесен покине український клуб. Як повідомляє голландське інтернет-видання Voetbal International, спортивний директор харків'ян прийняв рішення негайно розірвати контракт з віце-чемпіонами України.
Такий крок з боку данця обумовлений фінансовою кризою «Металіста» через зміну влади в нашій країні і від'їздом з України президента клубу Сергія Курченка.
Нагадаємо, Арнесен був призначений спортивним директором харків'ян всього місяць тому - 30 січня.