- Вівторок, середа - це робочі дні. Увечері, як правило, на 15% глядачів буде менше. В цей же час буде Ліга чемпіонів - це ще на 10% менше. Може й варто почати чемпіонат 18 і 19 березня? – заявив Михайличенко.
Втім, на спеціальному засіданні в Будинку футболу ідею проведення турів серед тижня взяли до уваги лише з метою наздогнати графік чемпіонату