- Наша позиція - максимальне збереження спортивного принципу. Якщо навесні команди не зіграли жодного матчу в чемпіонаті, єдиний логічний варіант - відновлення турніру з того місця, на якому він був завершений восени.
Немає ніякого сенсу зносити два стартових тури на резервні дні. Потрібно просто скорегувати дати і на якомусь тижні зіграти двічі.
Зрозуміло, що форс-мажор, в якому з не футбольних причин опинився чемпіонат, не дозволить командам залишитися в комфортному тижневому циклі. Поки невідомо, в які тижні доведеться грати ще й по середах, але виходу у Прем'єр-ліги немає: чемпіонат треба завершити до 18 травня. З 19-го по 25-е гравці, які викликані в свої збірні, повинні відпочити, а 26-го - прибути в розташування національних команд і почати підготовку до чемпіонату світу в Бразилії.
Більшість учасників вчорашньої зустрічі виражало готовність не відкладати вердикт в довгий ящик і вийти із залу з готовим рішенням. Але представники прем'єр-ліги заявили, що це всього лише нарада, а не загальні збори представників клубів. А значить, не всі делегати, які приїхали у четвер в Будинок футболу, наділені достатніми повноваженнями. У підсумку вирішено було направити в клуби різні варіанти, провівши потім голосування в факсовому режимі.
Вчора після 19.30 дві версії календаря були отримані клубами - з пропозицією висловити свою думку не пізніше 15.00 п'ятниці. Цікаво, що в кінцевому підсумку Прем'єр-ліга прислухалася до ініціативи «Динамо»: обидва варіанти передбачають колишній порядок турів. Очікується, що сьогодні до кінця дня виконком федерації завізує календар, і клуби зможуть почати цілеспрямовану підготовку, - сказав Ігор Суркіс.