Віце-президент ФФУ в інтерв’ю каналу «Футбол 1» продовжив словісну перепалку з Анатолієм Коньковим.
- Ця манія величі сьогодні призвела до трагічних наслідків для українського футболу. Сьогодні хвора людина з хворою психікою очолює Федерацію футболу.
Зауважте, він жодного разу не сказав про те, що інформація про нього є неправдивою. Ніхто не літав в бізнес-класах постійно. Ніхто не використовував зал офіційних делегацій по 1800 гривень на людину. Ніхто не брав по 8000 гривень на «представницькі витрати».
- Це ви «злили» документацію в інтернет?
- Ну що ви, мені більше нічим займатися? Я хочу сказати так: через свою роботу, свого ставлення до людей буде черга стояти, щоб принести цю інформацію.
- Чим все закінчиться, як ви думаєте?
- Очищення. Сьогодні країна вимагає очищення. Український футбол вимагає очищення. Потрібно починати, - вважає Попов.