Федеральний суд Швейцарії заборонив «Нанту» реєструвати футболістів через Бангуру

Динамо Київ 7 Березня, 13:50 1058
Федеральний суд Швейцарії заборонив «Нанту» реєструвати футболістів через Бангуру   | 19-27
Федеральний суд Швейцарії остаточно заборонив французькому «Нанту» заявляти нових футболістів протягом двох реєстраційних періодів.

Про це повідомляє L'Equipe.

У січні 2012 року «Нант» спонукав гвінейського форварда екс-гравця «Динамо» Ісмаеля Бангура розірвати контракт з дубайським клубом «Аль-Наср» і перейти у французьку команду.

Швейцарський суд підтвердив рішення Міжнародної федерації футболу (ФІФА) і спортивного арбітражного суду (CAS) про заборону на реєстрацію футболістів для «Нанта» за порушення правил трансферів, пише rsport.ru.

У червні минулого року суд у Швейцарії призупинив дію рішення CAS.

«Нант» і гвінейський нападник також зобов'язані виплатити 4,5 мільйона євро клубу «Аль-Наср» як компенсацію за розірвання контракту.