У відкритому листі, який адресований власнику команди, а також голові Облдержадміністрації та виконуючому обов'язки глави міста, фани вимагають до 12:00 десятого березня оприлюднити достовірну інформацію про подальший розвиток «Чорноморця».
Якщо ж цього не станеться - вболівальники обіцяють перейти до більш активних дій, пише footballua.tv.
Перший наслідок цього - 7 березня має відбутися зустріч в мерії міста між представниками влади, клубу та вболівальниками.
