Португальський півзахисник київського «Динамо» Мігел Велозу висловив надію на те, що суспільно-політичне напруження в Україні піде на спад у найкоротші терміни.
«Я співпереживаю всьому, що відбувається в Україні, тому що в цій країні у мене є колеги і друзі, які теж втомилися від цього конфлікту. Ситуація недобра для всіх. Сподіваюся, що становище в країні стабілізується у найкоротші терміни. Через ситуацію в Україні в останній момент на Кіпр був перенесений наш матч з «Валенсією» і відкладений поєдинок з «Шахтарем». Сподіваюся, вже цього тижня країна повернеться до нормального життя», - сказав Велозу.