Джедже: Якщо доведеться, українці підуть воювати

Динамо Київ 7 Березня, 15:28 823
Джедже: Якщо доведеться, українці підуть воювати   | 19-27
Екс-футболіст одеського «Чорноморця» Франк Джа Джедже пояснив, що покинув Україну через нестабільну ситуацію в країні.

Екс-футболіст одеського «Чорноморця» Франк Джа Джедже пояснив, чому покинув Україну.

«Клуб запропонував нам три варіанти: тренуватися на свій страх і ризик, піти у відпустку або розірвати контракт. Більшість легіонерів вибрало останній. Між собою футболісти не надто обговорювали ситуацію, яка склалася в Україні. Все виглядало так, наче нічого не трапилося. Ми навіть сміялися, ніби навколо нічого не відбувається. Але це український менталітет. Українці не говорять багато. Вони замкнуті, намагаються стримувати емоції. Але якщо потрібно буде йти на війну, вони це зроблять», - наводить слова Джедже obozrevatel.com.