Екс-гравець київського «Динамо» Вадим Євтушенко спеціально для 1927.com.ua прокоментував відновлення чемпіонату України та поділився враженнями від товариського матчу збірної.
- Сьогодні перенесли матчі українських команд на 15 березня, як ви вважаєте ця дата буде прийнятною для наших команд?
- Оптимальний варіант, якби чемпіонат почався вчасно, ну коли вже так вийшло... Звичайно ж, я вважаю, що чемпіонат має відновитися чим швидше, тим краще. Для того, щоб створити клубам можливість більш плідно готуватися до матчів, щоб вже з'явилася якась конкретика в тому, що у нас відбувається у футболі. Звичайно ж, ситуація ще далека від ідеальної, але я сподіваюся і впевнений, що футбол допоможе об'єднати все те, що ніяк не можуть об'єднати наші політики.
- Чи вплине ця перерва на гру команд?
- Звичайно, ми бачимо, що деякі команди взагалі припинили тренування і розпустили гравців, але я думаю, що команди півтора місяці готувалися, хто більше, хто менше. Зараз пройшли всі збори, з цього приводу не думаю, що це якось негативно позначиться на формі команд. Я думаю, всі команди на даний момент добре готові.
- Про матч Україна - США. Голи нашої команди не насторожують? Ось ця нереалізація моментів з першої спроби, згадуючи, що Гармаш пробивав, але влучив у воротаря і таким чином не зміг забити з першим ударом.
- (сміється) Ви знаєте у футболі існує таке - головне, щоб м'яч перетнув лінію, а як він перетнув її: з першої спроби або з другої - це не важливо. Головне, що наші створили хороші моменти і забили голи - ось це важливо. У грі по-різному буває, так що немає сенсу звертати увагу на те, з якою спроби м'яч залетів у ворота.
- Вам який гол більше сподобався перший або другий?
- Обидва голи гарні, гол завжди гарний.
- До матчу була інформація, начебто Коньков скасував гру. Як ви вважаєте, це була зроблено спеціально, щоб Україна не зіграла з США?
- Гра повинна була відбутися і вона відбулась. Тренер і гравці показали серйозне ставлення до цієї гри. Правильно, що матч було зіграно. А чому гра могла не відбутися, це вже не в моїй компетенції. Здоровий глузд переміг.
- Ось ця гра пішла на користь Україні?
- Будь-яка гра збірної йде на користь. Не так багато у національної команди контрольних матчів, так що ця гра пішла на користь збірній. На мій погляд, тренери збірної України вчинили правильно, що грали основним складом.