Віце-президент ужгородської «Говерли» Олександр Шуфрич розповів про ситуацію, яка виникла у таборі закарпатців.
«Певна заборгованість є, але до офіційного відновлення чемпіонату з футболістами повністю розрахуються, І гравці вийдуть на футбольне поле спокійними. Все-таки потрібно розуміти, що футбол наразі не на першому місці в нашій країні. Потрібно розуміти, що труднощі стосуються кожного з нас.
Футболісти працюють, вони у неділю грають товариську гру, і це головний показник, що все добре. Тож «Говерла» і надалі буде з гідністю представляти свій край в Прем’єр-лізі», - розповів Олександр Шуфрич.