«Динамо-2» вирушило на тренувальний збір до Туреччини

Динамо Київ 8 Березня, 07:31 663
«Динамо-2» вирушило на тренувальний збір до Туреччини    | 19-27
В ніч на 8-е березня делегація «Динамо-2» вилетіла на навчально-підготовчий збір в Белек.

У ніч на 8-е березня делегація «Динамо-2» вилетіла на навчально-підготовчий збір в Белек.

Прибувши в термінал «D» аеропорту Бориспіль близько другої години ночі, в 4:00 літак з «біло-синіми » на борту взяв курс на турецьке місто Анталія, звідки динамівцям доведеться 35-кілометровий автобусний трансфер в кінцеву точку подорожі. Перше тренування в Туреччині заплановано на 17:00.

Воротарі: Мирослав Бонь, Георгій БУЩАН, Євген ВОЛИНЕЦЬ;

Захисники: Бадрі АКУБАРДІЯ, Антон БРАТКОВ, Дмитро РИЖУК, Іван ТРУБОЧКІН, Валерій СКИДАН, Іван СПИЧКА, Олександр ЧОРНОМОРЕЦЬ, Віталійс ЯГОДІНСКІС;

Півзахисники: Віталій Гемега, Ахлетдін Ісраїлов, Віталій КАВЕРІН, Каталін КАРП, Євген МОРОЗЕНКО, Сергій МЯКУШКО, Олексій САВЧЕНКО, Олександр ЦИБУЛЬНИК, Володимир ШВАБ.

Нападники: Олег Маїк, В'ячеслав ПАНФІЛОВ, Дмитро ХЛЬОБАС, Роман ЯРЕМЧУК.

Захисник «Динамо -2» В'ячеслав ЛУХТАНОВ прибуде на збір трохи пізніше - 15 березня, так як продовжує відновлюватися після травми.

Найближчі два тижні команда Олександра Хацкевича проживатиме у п'ятизірковому готелі «Spice Hotel&Spa», який чудово відомий футбольному світу завдяки прекрасній інфраструктурі і чудовому тренувальному полю, розташованому прямо на території в лічених метрах від головного входу.

Свого часу в цьому готелі підготовчі збори проводило безліч футбольних клубів з Азербайджану, Молдови, Туреччини та Росії. Тренувалися тут і різні національні збірні.

Нагадаємо, що за час зборів у Туреччині «Динамо -2 » проведе чотири контрольні поєдинки. У двох зустрічах суперниками колективу Олександра Хацкевича стануть клуби з чемпіонату Білорусії, а з ще двома командами «біло-сині» визначаться безпосередньо в Белеку.