Огнєн Вукоєвич: «Ситуація заспокоюється і все буде в порядку»

Динамо Київ 8 Березня, 07:40 642
Огнєн Вукоєвич: «Ситуація заспокоюється і все буде в порядку»    | 19-27
Півзахисник «біло-синіх» Огнєн Вукоєвич, який зіграв на цьому тижні 54-ий матч за національну збірну Хорватії (2:2 з Швейцарією) розповів своїм співвітчизникам про ситуацію в Україні та поновлення чемпіонату УПЛ:

- Ситуація заспокоюється і все буде в порядку, в тому числі і з проведенням чемпіонату України. Тепер настав час безпосередньо бути готовим до матчів першості. Я знаю, що кілька іноземних футболістів пішли з одеського «Чорноморця» через неспокій в країні, але я вирішив залишитися. У мене ще півтора роки контракту з київським «Динамо», я граю і задоволений своїм становищем у клубі, - цитує Огі www.vecernji.hr