Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський приєднався до своїх партнерів по команді і привітав на своїй сторінці у facebook усіх жінок з Міжнародним жіночим Днем:
«Дорогі наші улюблені дівчата!
Від усього серця хочу привітати Вас з 8 Березня. Нехай весняний настрій назавжди оселиться у Вашому Серці! Хочеться зробити все, щоб Ви були щасливі, тому що ви Кохані! Хочеться, щоб Ви були здорові, тому що Ви у нас самі Красиві! І нехай Увага і Посмішки, Квіти і Подарунки назавжди стануть прекрасними супутниками у Вашому житті!
З святом Вас!»