Головний тренер «Ворскли» після поразки від «Динамо» (0:1) прокоментував статистику суддівських рішень у матчах чотирьох лідируючих команд УПЛ.
»Мені також цікаво, чому «Зоря» 11 разів пробивала пенальті, а ми - всього один. Може, ми в чомусь не допрацювали, може наші нападники не так агресивно діють. Навіть в нашому останньому матчі з «Динамо» був спірний епізод з порушенням на Чижові. Не хочу коментувати, але цей епізод міг вплинути на результат зустрічі. Це був пенальті, проте зараз мені важко судити через емоції», - заявив Сачко в ефірі програми «Великий футбол».


