«Ще одна важлива перемога позаду. Ми старанно боролися за неї, що робить три очки ще більш цінними. Вітаємо всіх у клубі! Йдемо далі», - написав Вербич у своєму Твіттері.
«Ще одна важлива перемога позаду. Ми старанно боролися за неї, що робить три очки ще більш цінними. Вітаємо всіх у клубі! Йдемо далі», - написав Вербич у своєму Твіттері.