Артем Франков: «Можливо, «Динамо» запропонує зіграти матч в Києві»

Динамо Київ 9 Березня, 07:35 917
Артем Франков: «Можливо, «Динамо» запропонує зіграти матч в Києві»   | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» висловив власну думку з приводу місця проведення матчу «біло-синіх» з «Таврією».

«Вважаю, спочатку «Динамо» налаштоване летіти - це і рука єднання, які вже тут демарші! Але розумно зробити паузу - час є, вивчити ситуацію. Думаю, може так скластися, що і запропонує «Динамо» «Таврії» зіграти в Києві, тим більше НСК «Олімпійський» давно вже виявив готовність... Ви ж не забувайте, потрібно дізнатися ще позицію самої «Таврії « - вона точно все забезпечує, точно контролює ситуацію? Є у мене невеликий сумнів - як бути з легіонерами, вони точно нічого не скажуть з цього приводу і залишаться просто профі? Ну, не буду говорити заздалегідь... », - написав Артем Франков у своїй конференції на MatchDay.