Сьогодні, заповнюючи вимушену паузу в чемпіонаті УПЛ, київське «Динамо» і ужгородська «Говерла» проведуть контрольну зустріч на тренувальному полі No.6 динамівської клубної бази в Конча-Заспі. Початок зустрічі о 17:00.
«Біло-сині» провели вже два офіційні матчі в 2014-му році (ЛЄ, 1/16 фіналу, «Валенсія» - 0:2, 0:0). А після повернення з Іспанії 28 лютого отримали від головного тренера команди Олега Блохіна три вихідних дні.
Тренувальний процес відновився в понеділок 3 березня. Заняття проводилися змішаною групою футболістів, в якій працювали вісім гравців першої команди і хлопці з U-21. Пов'язано це було з тим, що відразу шість динамівців було викликано до табору національної команди України, яка в товариській зустрічі впевнено переграла збірну США (2:0).
Після цього, починаючи з 6 березня, команда займається в повному складі. При цьому тренерський штаб резонно визначив для частини гравців одну роботу, в той час, як інша група виконувала програму відновлювального характеру.
«Говерла» у свою чергу, розглядає тестову гру проти «Динамо», як важливий етап підготовки до відновлення ігор національної першості, про що офіційному сайту київського «Динамо» розповів головний тренер наших суперників В'ячеслав Грозний:
- Цей товариський матч відбудеться за тиждень до нашої календарної гри у Харкові з «Металістом». Тому мені, як тренеру, хотілося б, щоб усі гравці отримали однакову ігрову практику. Я дам можливість зіграти всім футболістам, яких ми беремо до Києва. По-перше, зіграти з «Динамо» дорогого коштує, в тому числі і для молодих гравців. «Динамо» - це флагман вже протягом багатьох років, причому не тільки українського, а й світового футболу. У всьому світі знають «Динамо» Київ. Тому я, звичайно ж, не маю права позбавляти наших хлопців шансу зайвий раз зіграти з таким класним клубом. Рахунок у цій грі не на першому місці. Я хочу, щоб гравці ще раз відчули майстерність і клас футболістів, які вийдуть проти них. Це нормальна ситуація. Коли граєш з висококласною командою, по-іншому дивишся на багато речей.
Динамівці проведуть зустріч у комбінованому комплекті форми синього кольору, а гості в білому.
Погода на момент початку матчу в 17.00 обіцяє бути за прогнозом максимально сприятливої - ясно, без опадів. Температура +7 ° C.