9 березня на полі стадіону «Монтажник» в Дніпропетровську відбувся матч єдності між ультрас «Дніпра» і «Металіста».
При досить солідній підтримці суперники показали результативний футбол, в результаті не виявивши сильнішого - гра завершилася бойовою нічиєю з рахунком 4:4, повідомляє Чемпионат.com.
Нагадаємо, проведення цього товариського протистояння було ініційовано уболівальниками дніпропетровського та харківського клубів на знак підтримки єдності українського народу в нинішній складний для держави час.
Нагадаємо, що тиждень тому відбувся матч єдності між вболівальниками «Динамо» та «Шахтаря», який також не виявив переможця.
Також сьогодні відбувається ще один матч між непримиримими суперниками, а саме між ультрас одеського «Чорноморця» і львівських «Карпат».