«Динамо» - «Говерла» - 3:1

Динамо Київ 9 Березня, 14:49 3179
«Динамо» - «Говерла» - 3:1   | 19-27
До вашої уваги стартовий склад київського «Динамо» на спаринговий матч проти ужгородської «Говерли».

За тиждень до довгоочікуваного відновлення весняної частини чемпіонату України київське «Динамо» зіграло товариський матч із ужгородською «Говерлою». Гра відбулася на полі заміської бази нашого клубу в Кончі-Заспі. Подивитись її прийшло чимало глядачів.

Ця зустріч була проведена в незвичайному форматі не просто гри, а свого роду марафону, що складався з чотирьох таймів- чвертей. Команди зіграли по два тайми абсолютно різними складами. Перший і другий тайм тривали по 35 хвилин, а третій і четвертий – по 30. Перерви між ними були незвично короткими.

У першій частині грали умовні основні склади команд. І вже в першій же атаці «біло-сині» відкрили рахунок. Після пасу Андрія Ярмоленка з правого флангу Дьємерсі Мбокані вступив у боротьбу, м'яч відскочив до Джермейна Ленса, і той відкрив рахунок.

Динамівці володіли територіальною перевагою, проте напруга біля воріт «Говерли» поступово спадала. Після активного початку, гра швидко заспокоїлася. У результаті перші 35 хвилин так і завершилися з мінімальною перевагою нашої команди.

На початку другої чверті «біло-сині» знову заграли активніше і подвоїли рахунок. Денис Гармаш, який у другому таймі почав діяти ближче до атаки, стрімко промчав по центру і віддав м'яч на правий фланг. У другій фазі атаки Ярмоленко від лицьової лінії накинув м'яч на дальню стійку, де Мбокані випередив захисників і результативно завершив гарну атаку.

На другу частину зустрічі вийшли зовсім інші склади. Картина гри при цьому істотно не змінилася, ось тільки моментів як біля одних, так і біля інших воріт, стало виникати більше. Якусь розбалансованість у гру «Динамо» внесли два вилучення наприкінці третього тайму. Андрій Цуріков залишив поле за фол останньої надії, а Лукман Аруна – за незгоду з арбітром, який нагородив його «гірчичником» за порушення правил.

В останній чверті умовно другі склади, нарешті, втілили деякі моменти в голи. Спочатку Браун Ідейє та Артем Кравець внесли паніку в ряди оборонців у штрафному «Говерли», після чого нігерієць забив третій м'яч «біло-синіх». Однак «Говерла» уникла розгрому. Екс-динамівець Максим Шацьких, один із найактивніших у складі гостей, зі штрафного навісив точно на Дандю, який забив так званий гол престижу.

Контрольний матч

09.03.2014. Чапаєвка. НТБ «Динамо». 1,500 глядачів

«Динамо» – «Говерла» – 3:1 (1:0, 1:0, 0:0, 1:1)

«Динамо» (1-й і 2-й тайми): Рибка, Данило Сильва, Хачеріді, Драгович, Макаренко, Мігель, Гармаш, Беланда, Ленс (Лазарович, 67), Ярмоленко, Мбокані.

«Динамо» (3-й і 4-й тайми): Коваль, Цуріков (Бєсєдін, 89), Віда, Сидорчук, Селін, Вукоєвич, Аруна (Лазарович, 95), Безус, Гусєв, Кравець, Ідейє.

«Говерла» (1-й і 2-й тайми): Надь, Люлька, Лисицький, Акакло, Уоллос, Шарпар, Вечурко, Герасимюк, Трухін, Степанюк, Нікулає.

«Говерла» (3-й і 4-й тайми, включаючи заміни): Бабенко, Шевченко, Хомин, Орос, Дандія, Райчевіч, Балафас, Шацьких, Арзе, Кадімян, Бровко, Тома, Козак, Лендел.

Голи: Ленс (1), Мбокані (46), Ідейє (109) – Дандя (121).

Попередження: Макаренко (20), Аруна (95) – Люлька (31).

Вилучення: Цуріков (89), Аруна (95).