Підопічні Мануеля Пеллегріні зупинились на чвертьфінальній стадії розіграшу Кубка Англії, зазнавши фіаско у домашньому матчі проти «Вігана».
Пропустивши два м'ячі від Гомеса та Перча, «містяни» спромоглись відповісти лише голом Насрі, так і не реалізувавши свою ігрову перевагу до завершення зустрічі.
Відразу після закінчення матчу пройшло жеребкування півфінального раунду Кубка Англії. Першою парою стали «Віган» і «Арсенал». Цей матч пройде на «Вемблі» 12-го квітня. У другому півфіналі зіграють «Халл Сіті» і «Шеффілд Юнайтед», які битимуться там же 13-го квітня.
«Ман Сіті» - «Віган» - 1:2
Голи: Насрі, 68 - Гомес, 27, Перч, 47
«Ман Сіті»: Пантілімон - Річардс, Лескот, Демікеліс, Кліши - Навас (Джеко, 53), Туре (Сілва, 53), Гарсія, Насрі - Агуеро, Негредо (Мілнер, 53)
«Віган»: Карсон - Бойс, Перч, Раміс, Крейн - Маккал (Барнетт, 46), Мак-Ікран (Еспіноза, 67) - Макманаман (МакКлін, 58), МакАртур, Гомес - Фортюне