Огнєн Вукоєвич та Андрій Ярмоленко після матчу із «Говерлою»

Динамо Київ 10 Березня, 09:57 953
Огнєн Вукоєвич та Андрій Ярмоленко після матчу із «Говерлою»    | 19-27
Гравці київського «Динамо» Огнєн Вукоєвич та Андрій Ярмоленко в ефірі програми «Футбол News» коротко прокоментували свої враження від товариського матчу з ужгородською «Говерлою» (3:1).

Гравці київського «Динамо» Огнєн Вукоєвич та Андрій Ярмоленко в ефірі програми «Футбол News» коротко прокоментували свої враження від товариського матчу з ужгородською «Говерлою» (3:1).

Огнєн Вукоєвич:

- Результат товариських матчів відіграє роль?

- Ну відіграє, звичайно, із-за настрою і для команди. Сьогодні була хороша гра, ми змогли перевірити себе. «Говерла» - також молодці, у футбол грали, так що готуємося до чемпіонату. Все добре.

Андрій Ярмоленко:

Скоро розпочинається сезон. Потрібно доводити тренеру, що я гідний місця в основному складі. Всі старались.