Півзахисник «Динамо» і збірної України Роман Безус в ефірі програми «ПроФутбол» поділився своїми думками про ситуацію в країні.
«Мабуть, перед багатьма людьми потрібно вклонитися до землі. Людьми, які виборювали свободу нашій країні в ці важкі дні.
Потрібно вибачитися перед Господом Богом, тому що це нас так випробовують або покарали за щось. Потрібно всім молитися за країну!
Якщо людям буде потрібна якась допомога або спілкування, то, думаю, багато футболістів відгукнуться на їх прохання і будуть допомагати»,