«Пенальті на Мбокані? Я бачу тільки жовту картку за симуляцію. Далі вже арбітр матчу Абдула мав забивати «Маріуполю». Було б не так соромно киянам.
Я б обговорив момент, коли штовхали і били Вербича. Там було більше можливості дати пенальті. Всі дивляться на ноги. А Вербич падав так, ніби його зрубав комбайн», – сказав Леоненко в ефірі програми «Великий футбол».
Віктор Леоненко: «Арбітр мав пробивати пенальті у ворота «Маріуполя». Було б не так соромно киянам»
Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко прокоментував епізод з пенальті в матчі «Динамо» – «Маріуполь».