Ультрас зустрінуться з Міністром молоді та спорту на НСК «Олімпійський»

Динамо Київ 10 Березня, 11:16 1125
Ультрас зустрінуться з Міністром молоді та спорту на НСК «Олімпійський»    | 19-27
11 березня 2014 року о 13:00 в Холі Чемпіонів на НСК «Олімпійський» відбудеться зустріч представників ультрас із усієї України з Міністром молоді та спорту України Дмитром Булатовим, а також генеральним директором Державного концерну «Спортивні арени України» Сергієм Сімаком.

Зустріч ініційована ДК Укрспортарени з метою налагодження конструктивного діалогу нового керівництва Міністерства та представників футбольної громади. Також буде обговорено проблему проведення безпечних матчів та популяризація футбольного руху серед широких верств населення.

По закінчення відбудеться міні брифінг учасників зустрічі.

Акредитація ЗМІ триває до 10:00 11 березня 2014: 063 475 77 15

e-mail: [email protected]

Збір журналістів до 12:40 на центральному ресепшн, вхід з вулиці через Захід 4.